Darmowe Pożyczki

Darmowe Pożyczki

Darmowe chwilówki

Rynek mikro-pożyczek rozwija się od ładnych paru lat bardzo szybko, co oczywiście wcale nikogo nie dziwi. Zmiany jakie zaszły na przestrzeni tych paru lat są zauważalne nawet bez wnikania w sondaże, wystarczy rzuć okiem na popularny ranking chwilówek i błyskawicznie naszym oczom ukazuje się lista nawet 48 firm. Najlepiej jednak podchodzić na spokojnie do tego typu firm, gdzieniegdzie zdarzają się przypadki wyłudzeń.

Wyłudzenia dotyczą głównie klientów którzy nie przywiązują uwagi do swoich danych osobistych i bardzo często podają je gdzie ktoś poprosi, co oczywiście zostaje sprytnie wykorzystane przez osoby wyłudzające pożyczki a nawet i kredyty w bankach. Jeśli zauważyłeś gdzieś ogłoszenie biletu lub inne tego typu ogłoszenie w którym osoba ogłaszająca się prosi o podanie danych danych osobowych i numeru konta albo prosi o wysłanie niskiej kwoty celem jakiejś nikomu wcześniej nie znanej weryfikacji, możesz mieć pewność, że ta oferta jest zwykłą w świecie próbą wyłudzenia pożyczki. mimo, że firmy oferujące robią co mogą aby ten proceder ukrócić to jednak jest to trudne, no bo jak zaoferować komuś ekspresową czy nawet ekspresową pożyczkę a przy tym bezpieczną w 100%.

Jak już wcześniej wspominaliśmy istnieje na rynku już kilkadziesiąt firm trudniących się się tylko i wyłącznie udzielaniem błyskawicznych pożyczek na niewielkie kwoty i niewielki okres czasu, przypomnijmy też, że nie tak dawno jak dwa lata temu było tych firm tyle, że można je było bez problemu policzyć na palcach i jednej ręki. Zatem nie trudno dojść do wniosku, że rynek urósł o kilkadziesiąt procent w krótkim czasie. Rzecz jasna dla samym klientów taki stan rzeczy przynosi same korzyści, większa konkurencja równa się sporo lepszeoferty. Najnowszym trudnym do przebicia dla konkurencji bonusem jaki stosują wiodące na rynku firmy oferujące szybką gotówkę jest bonus w tzw pierwszej pożyczki za darmo tzn bez ponoszenia kosztów przez pożyczającego. Czy taki bonus jest w ogóle opłacalny dla firm udzielających pożyczki? Wygląda na to, że tak, że klienci bardzo często powracają a wtedy pożyczki nie są już za darmo.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 12.02.2016 23:30:10)
  • yahoo: 53 (ostatnio: 28.11.2016 03:49:38)

Podlinkuj wpis:

Add a Comment