Imitacje skał

Imitacje skał

Kreacje przestrzenne w formie sztucznych skał stanowią kwintesencję obecnych trendów wystroju i zdobienia ogrodów jak i wybiegów dla zwierząt. Sztuczne skały będące wysoce odporne konstrukcje mogą być wykorzystywane jako funkcjonalny element wystroju. Dzięki użyciu specjalnych mieszanek cementowych sztuczne skały budowane przez Wrocławską firmę sKalisty, charakteryzuje wspaniała odporność na warunki atmosferyczne, jak i na obtłuczenia. Imitacje skał będące produktem firmy sKalisty usatysfakcjonują najwybredniejsze gusta. Imitacje skał nie muszą stanowić tylko tłem, ale mogą stać się niepowtarzalną atrakcją w takich lokalizacjach jak na przykład parki rozrywki.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz pewność najtrafniejszego wyboru. Nasze umiejętności zostały docenione na największej budów w Polsce, zawierającej niemal dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy tam sporo najprzeróżniejszych ekosystemów obecnych w Afrykańskim pejzażu, posiadających w swoim składzie zróżnicowane. Nasze imitacje skał, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak wielkich zwierząt jak np nosorożce. Trwałość naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o zniszczenie imitacji skał. Teraz, zarówno Ty masz okazję stworzenia scenerii, która do dziś nie była możliwa do wytworzenia. Firma sKalisty świadczy szeroki wachlarz dekoracji imitujących skały, które z na pewno będą użyteczne w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, przed tym zanim nastąpi budowa sztucznych skał, można zweryfikować efekt końcowy.

Sztuczne skały na pewno upiększą twoje projekty i staną się niepowtarzalnym składnikiem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.


Ocena: 4,83/5 (6 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 01.06.2016 17:48:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.09.2015 07:27:30)

Podlinkuj wpis:

Add a Comment